ZOOfanatika - účastníci • participants
 
Číslo
Number
Jméno
Name
Bydliště
Residence
Země (aktuálně / původně)
Country (now / originally)
Sběratel
Collector
Účastí
Presences
Ročníky
Years
 
ANTOŠ Karel Vendolí, Kolín   4 2016, 2017, 2018, 23019
 
APLTAUEROVÁ Michaela Milčice   1 2017
 
BANOT Czesław Gumna   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
BANOT Joanna Gumna   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
BANOT Wojciech Gumna   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
BEDNÁŘ Petr Přelouč   6 2014,2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
BENÍČEK Rostislav Ostrava   5 2014, 2015, 2016, 2017, 2019
 
BETAK Peter Aachen 5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
 
BOEF Jelle Uitgeest   5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
 
CIESIELSKI Pawel Gdańsk   3 2015, 2017, 2018
 
ČERMÁK Petr Kadaň   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
ČERMÁK Zdeněk Dvůr Králové nad Labem   2 2017, 2018
 
ČERNOHORSKÁ Jana Ostrava   4 2014, 2015, 2016, 2019
 
DĄBROWSKI Ireneusz Praha (Warszawa)   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
DYCZKOWSKI Jerzy Göttingen (???)   2 2014, 2015
 
DUSIL Václav Kladno   2 2018, 2019
 
DUŻY Aleksandra Katowice   1 2018
 
DVOŘÁK Karel Praha   1 2019
 
ERDÉLYIOVÁ Veronika Praha   1 2009
 
FIALA Antonín Praha   1 2009
 
FIŠERA Jakub Vrchlabí   3 2017, 2018, 2019
 
FRYČKOVÁ Zuzana Petrovice   3 2014, 2016, 2017
 
HÁJEK Pavel Jihlava   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
HARŠÁNYI Miroslav Báhoň   1 2016
 
HELEBRANTOVÁ Klára Nové Město pod Smrkem   1 2018
 
HERZER Tomáš Plzeň   5 2014, 2015, 2016, 2017, 2019
 
HOMOLKA Jan Drásov   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
HOMOLKA Zbyněk Kolín   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
HOMOLKOVÁ Jana Kolín   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
HOMOLKOVÁ Lenka Kolín   1 2017
 
HYNEK Karel Vítězná - Kocléřov   1 2014
 
HYNEK Roman Rybniště   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
JANKŮ (CHURAŇOVÁ) Eliška Praha, Opava   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
JAROŠOVÁ Pavla Polná   2 2016, 2017
 
JISL Roman Nové Město pod Smrkem   1 2018
 
KADERKOVÁ Anna šternberk   1 2019
 
KAILOVÁ Ilona Chomutov   1 2018
 
KARBAN Václav Tlustovousy   2 2015, 2018
 
KARBANOVÁ Eva Tlustovousy   2 2015, 2018
 
KASPRZAK Ewa Praha (Warszawa) 4 2014, 2015, 2016, 2017
 
KINDL Josef Hradec Králové (Košice) 2 2015, 2016
 
KIRNER Jan Určice   2 2017, 2019
 
KLUCZYŃSKI Arek Świdnica   5 2014, 2015, 2016, 2018, 2019
 
KONARSKI Grzegorz Radom   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
KOPCZYK Wojciech Chełmża   3 2015, 2017, 2018
 
KOSTNER Robert Praha   2 2016, 2017
 
KRAJÍČKOVÁ Jitka Chomutov   1 2018
 
KRATZKE Ortwin Barleben   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
KRATZKE Sonja Barleben   4 2016, 2017, 2018, 2019
 
KROB František Chomutov   5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
 
KROBOVÁ Dana Chomutov   5 2014, 2015, 2016, 2017, 2018
 
KUTKA Vladimír Bratislava   1 2018
 
KYNŠT Vladimír Ústí nad Labem   1 2018
 
LAPČÍK Leoš Bohuslavice u Zlína   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
LAUDÁT Jan Čelákovice   1 2014
 
LETUŠEKOVÁ Aneta Jelka   1 2016
 
LHOTÁKOVÁ Zuzana Praha   1 2018
 
LIPOVÁ Natália Bratislava   1 2017
 
MACHÁČEK Jan Praha   2 2015, 2019
 
MOJŽÍŠ Petr Praha   1 2019
 
MÜLLEROVÁ Anna Praha   1 2019
 
MUTINA Vojtěch Olomouc   4 2015, 2017, 2018, 2019
 
NEKOLNÁ Radomíra Praha   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
NEKOLNÝ Lukáš Praha   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
NEKOLNÝ Petr Praha   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
NOVÁKOVÁ Petra Horní Bříza   5 2014, 2015, 2016, 2017, 2019
 
OBROVSKÁ Lenka Praha   3 2016, 2017, 2018
 
PLŠEK Václav Přerov   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
PLŠKOVÁ Dagmar Brno   1 2016
 
PODGÓRSKA Alexandra Bratislava   2 2018, 2019
 
POKORNÁ Klára Horoměřice   3 2017, 2018, 2019
 
POKORNÝ Lukáš Horoměřice   3 2017, 2018, 2019
 
RITTEROVÁ Alexandra Bratislava   1 2018
 
ROŠKAŇUKOVÁ Adriana Čelákovice   1 2014
 
ROŠTEJNSKÁ Nikola Chabařovice   4 2014, 2016, 2017, 2018
 
RUCIŃSKI Marek Aleksandrów Kujawski   1 2016
 
SEDLÁČEK Mojmír Ostrava   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
SEDLÁČKOVÁ Barbora Ostrava   5 2014, 2015, 2016, 2018, 2019
 
SEITLOVÁ Petra Praha   1 2018
 
SCHMÍD Radek Praha   1 2018
 
SCHMÍD Václav Praha   1 2018
 
SKŘIČKA Mojmír Ostrava   1 2014
 
SMOLÍK Vojtěch Benešov nad Černou   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
SOBOTA Martin Karlovy Vary   1 2014
 
SOLSKI Leszek Wrocław   2 2014, 2015
 
SROKA Paweł Sieraków   3 2015, 2017, 2018
 
STRAKOVÁ Vlasta Praha   3 2016, 2017, 2018
 
SVODOBA František Kladno   3 2015, 2018, 2019
 
SZERSZEŃ Sylwia Warszawa   1 2018
 
ŠAFÁŘ Jiří Olomouc   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
ŠAVELOVÁ Miloslava Bratislava   1 2018
 
ŚMIEŁOWSKI Jan Poznań   2 2014, 2016
 
TOULOVÁ Tereza Praha   1 2017
 
UHERČÍK Ľubomír Trnava   2 2018, 2019
 
VÁLEK Josef Želechovice nad Dřevnicí   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
VAŇKOVÁ Radka Svatoslav   2 2016, 2017
 
VEGŠMÍDOVÁ Tereza Chleby   1 2017
 
VIDUNA Richard Brno   4 2015, 2016, 2017, 2019
 
VOBRUBA Martin Plzeň   6 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
 
ZAKRZEWSKA Marta Radomin   1 2015
 
ZALESKA Laura Iwiny   1 2017
 
ZALESKI Mateusz Iwiny   3 2015, 2017, 2018
 
ZORYCHTA Michal Petrovice u Karviné   1 2019
 
ŽDÁNSKÝ Vlastimil Zlín   5 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

 
ZOOfanatika 2014 - 2019
Datum poslední aktualizace: 02. 07. 2019 • Date of last actualization:02. 07. 2019