Home
O nás
o ZOOfanatice
organizátoři
schéma programu
účastníci
souhrn
aukce
pohledy
poutače
jídelní lístky
logo
kontakt
Ročníky
2014 Dvůr Králové
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2015 Plzeň
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2016 Hluboká n.V.
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2017 Jihlava
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2018 Dvůr Králové
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2019 Bratislava
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2020 Dvůr Králové
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2021 Liberec
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2022 Ostrava
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2023 Dvůr Králové
souhrn
program
účastníci
foto
jídelní lístek
2024 Bojnice
informace
program
účastníci
foto
jídelní lístek
Ostatni
odkazy
poděkování
informace pro zoo
Home
About us
about ZOOfanatika
organizers
program scheme
participants
summary
auctions
postcards
add flyers
menu
logotype
contact
Years
2014 Dvůr Králové
summary
schedule
participants
photo
menu
2015 Plzeň
summary
schedule
participants
photo
menu
2016 Hluboká n.V.
summary
schedule
participants
photo
menu
2017 Jihlava
summary
schedule
participants
photo
menu
2018 Dvůr Králové
summary
schedule
participants
photo
menu
2019 Bratislava
summary
schedule
participants
photo
menu
2020 Dvůr Králové
summary
schedule
participants
photo
menu
2021 Liberec
summary
schedule
participants
photo
menu
2022 Ostrava
summary
schedule
participants
photo
menu
2023 Dvůr Králové
summary
schedule
participants
photo
menu
2024 Bojnice
information
schedule
participants
photo
menu
Misc
links
thanks
ZOOfanatika 2018 - přihlášení • registered
Podívejte se také na
celkovou návštěvnost
všech ročníků •
See also
total attendance
of all years
.
Číslo
Number
Jméno
Name
Bydliště
Residence
Země (aktuálně / původně)
Country (now / originally)
Výměna
Swap
Účastí
Presences
ANTOŠ Karel
Vendolí
3
BANOT Czesław
Gumna
3
BANOT Joanna
Gumna
3
BANOT Wojciech
Gumna
3
BEDNÁŘ Petr
Přelouč
5
BETÁK Peter
Aachen
5
BOEF Jelle
Uitgeest
5
CIESIELSKI Pawel
Gdańsk
3
ČERMÁK Petr
Kadaň
4
ČERMÁK Zdeněk
Dvůr Králové nad Labem
2
DĄBROWSKI Ireneusz
Praha (Warszawa)
5
DUSIL Václav
Kladno
1
DUŻY Aleksandra
Katowice
1
FIŠERA Jakub
Vrchlabí
2
HÁJEK Pavel
Jihlava
4
HELEBRANTOVÁ Klára
Nové Město pod Smrkem
1
HOMOLKA Jan
Drásov
3
HOMOLKA Zbyněk
Kolín
3
HOMOLKOVÁ Jana
Kolín
3
HYNEK Roman
Rybniště
5
CHURAŇOVÁ Eliška
Praha
3
JISL Roman
Nové Město pod Smrkem
1
KAILOVÁ Ilona
Chomutov
1
KARBAN Václav
Tlustovousy
2
KARBANOVÁ Eva
Tlustovousy
2
KLUCZYŃSKI Arek
Świdnica
4
KONARSKI Grzegorz
Radom
4
KOPCZYK Wojciech
Chełmża
3
KRAJÍČKOVÁ Jitka
Praha
1
KRATZKE Ortwin
Barleben
3
KRATZKE Sonja
Barleben
3
KROB František
Plzeň
5
KROBOVÁ Dana
Plzeň
5
KUTKA Vladimír
Bratislava
1
KYNŠT Matěj
Ústí nad Labem
1
LAPČÍK Leoš
Bohuslavice u Zlína
4
LHOTÁKOVÁ Zuzana
Praha
1
MUTINA Vojtěch
Olomouc
3
NEKOLNÁ Radomíra
Praha
5
NEKOLNÝ Lukáš
Praha
5
NEKOLNÝ Petr
Praha
5
OBROVSKÁ Lenka
Praha
3
PLŠEK Václav
Přerov
5
PODGÓRSKA Alexandra
Bratislava
1
POKORNÁ Klára
Horoměřice
2
POKORNÝ Lukáš
Horoměřice
2
RITTEROVÁ Alexandra
Bratislava
1
ROŠTEJNSKÁ Nikola
Chabařovice
4
SEDLÁČEK Mojmír
Ostrava
5
SEDLÁČKOVÁ Barbora
Ostrava
4
SEITLOVÁ Petra
Praha
1
SCHMÍD Radek
Praha
1
SCHMÍD Václav
Praha
1
SMOLÍK Vojtěch
Benešov nad Černou
4
SROKA Paweł
Sieraków
3
STRAKOVÁ Vlasta
Praha
3
SVOBODA František
Kladno
2
SZERSZEŃ Sylwia
Warszawa
1
ŠAFÁŘ Jiří
Olomouc
5
ŠAVELOVÁ Miloslava
Bratislava
1
UHERČÍK Ľubomír
Trnava
1
VÁLEK Josef
Želechovice nad Dřevnicí
4
VOBRUBA Martin
Plzeň
5
ZALESKI Mateusz
Iwiny
3
ŽDÁNSKÝ Vlastimil
Zlín
4
ZOOfanatika 2014 - 202
4
Datum poslední aktualizace: 23. 12. 2023 • Date of last actualization:23. 12. 2023